I liga mężczyzn
Strona główna »
Rozgrywki»
I liga mężczyzn 2018/2019 - Liga śląska
Statystyki zawodników - kliknij tutaj.
Finałowa klasyfikacja sezonu 2018/2019
WIELKI FINAŁ - hala Szopienice
-
Niedziela 2019-06-16
15:00
48
Smoki Kraków
Zagłębie Sosnowiec
-
Niedziela 2019-06-16
13:30
47
UKS Kokociniec 67 Katowice
Saint Sinners Oświęcim
-
Niedziela 2019-06-16
12:00
46
UKS Gladiator 23 Katowice
TKKF Pionier Tychy
-
Niedziela 2019-06-16
10:45
45
Floorball Wrocław
Bruins Rybnik
Półfinał - hala Szopienice
-
Środa 2019-06-12
18:30
44
Smoki Kraków
Saint Sinners Oświęcim
-
Niedziela 2019-06-09
13:30
43
UKS Kokociniec 67 Katowice
Zagłębie Sosnowiec
-
Niedziela 2019-06-09
12:00
42
TKKF Pionier Tychy
Bruins Rybnik
-
Niedziela 2019-06-09
10:30
41
UKS Gladiator 23 Katowice
Floorball Wrocław
Ćwierćfinał - hala Szopienice
-
Niedziela 2019-05-26
14:00
40
Smoki Kraków
Bruins Rybnik
-
Niedziela 2019-05-26
12:30
39
UKS Kokociniec 67 Katowice
Floorball Wrocław
-
Niedziela 2019-05-26
11:00
38
UKS Gladiator 23 Katowice
Zagłębie Sosnowiec
-
Niedziela 2019-05-26
09:30
37
Saint Sinners Oświęcim
TKKF Pionier Tychy
Kolejki spotkań
9. kolejka - hala Kolejarz
-
Sobota 2019-04-06
13:45
36
UKS Gladiator 23 Katowice
Śl. TZN Katowice
-
Sobota 2019-04-06
12:30
35
UKS Kokociniec 67 Katowice
Floorball Wrocław
-
Sobota 2019-04-06
11:15
34
Smoki Kraków
Bruins Rybnik
-
Sobota 2019-04-06
10:00
33
TKKF Pionier Tychy
Zagłębie Sosnowiec
8. kolejka - hala Oświęcim
-
Czwartek 2019-04-18
19:30
29
UKS Kokociniec 67 Katowice
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2019-03-16
13:45
32
Floorball Wrocław
Bruins Rybnik
-
Sobota 2019-03-16
12:30
31
Śl. TZN Katowice
Zagłębie Sosnowiec
-
Sobota 2019-03-16
11:15
30
UKS Gladiator 23 Katowice
Saint Sinners Oświęcim
7. kolejka - hala Szopienice
-
Niedziela 2019-01-27
13:45
28
Zagłębie Sosnowiec
Saint Sinners Oświęcim
-
Niedziela 2019-01-27
12:30
27
Bruins Rybnik
TKKF Pionier Tychy
-
Niedziela 2019-01-27
11:15
26
Floorball Wrocław
Smoki Kraków
-
Niedziela 2019-01-27
10:00
25
Śl. TZN Katowice
UKS Kokociniec 67 Katowice
6. kolejka - hala Oświęcim
-
Sobota 2019-01-12
13:45
24
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Gladiator 23 Katowice
-
Sobota 2019-01-12
12:30
23
Smoki Kraków
Śl. TZN Katowice
-
Sobota 2019-01-12
11:15
22
TKKF Pionier Tychy
Floorball Wrocław
-
Sobota 2019-01-12
10:00
21
Saint Sinners Oświęcim
Bruins Rybnik
5. kolejka - hala Szopienice
-
Niedziela 2018-12-09
13:45
18
Śl. TZN Katowice
TKKF Pionier Tychy
-
Niedziela 2018-12-09
12:30
19
Floorball Wrocław
Saint Sinners Oświęcim
-
Niedziela 2018-12-09
11:15
17
UKS Gladiator 23 Katowice
Smoki Kraków
-
Niedziela 2018-12-09
10:00
20
Bruins Rybnik
Zagłębie Sosnowiec
4. kolejka - hala Szopienice
-
Sobota 2019-04-06
15:00
16
Smoki Kraków
UKS Kokociniec 67 Katowice
-
Niedziela 2018-12-02
12:30
15
TKKF Pionier Tychy
UKS Gladiator 23 Katowice
-
Niedziela 2018-12-02
11:15
14
Saint Sinners Oświęcim
Śl. TZN Katowice
-
Niedziela 2018-12-02
10:00
13
Zagłębie Sosnowiec
Floorball Wrocław
3. kolejka - hala Szopienice
-
Sobota 2018-11-17
13:45
12
TKKF Pionier Tychy
Smoki Kraków
-
Sobota 2018-11-17
12:30
11
Saint Sinners Oświęcim
UKS Kokociniec 67 Katowice
-
Sobota 2018-11-17
11:15
10
Zagłębie Sosnowiec
UKS Gladiator 23 Katowice
-
Sobota 2018-11-17
10:00
09
Bruins Rybnik
Śl. TZN Katowice
2. kolejka - hala Kolejarz
-
Niedziela 2018-11-04
13:45
08
Saint Sinners Oświęcim
TKKF Pionier Tychy
-
Niedziela 2018-11-04
12:30
07
Zagłębie Sosnowiec
Smoki Kraków
-
Niedziela 2018-11-04
11:15
06
Bruins Rybnik
UKS Kokociniec 67 Katowice
-
Niedziela 2018-11-04
10:00
05
Floorball Wrocław
UKS Gladiator 23 Katowice
1. kolejka - hala Kolejarz
-
Niedziela 2018-10-14
13:45
04
Śl. TZN Katowice
Floorball Wrocław
-
Niedziela 2018-10-14
12:30
03
UKS Gladiator 23 Katowice
Bruins Rybnik
-
Niedziela 2018-10-14
11:15
02
UKS Kokociniec 67 Katowice
Zagłębie Sosnowiec
-
Niedziela 2018-10-14
10:00
01
Smoki Kraków
Saint Sinners Oświęcim
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...