Reprezentacja mężczyzn
Strona główna »
Rozgrywki»
Reprezentacja mężczyzn 2016 Mistrzostwa Świata, 03-11.12.2016, Ryga (Łotwa)
Dzień 9. | Play-off - finały
-
Niedziela 2016-12-11
16:40
I Miejsce
Finlandia
Szwecja
-
Niedziela 2016-12-11
13:45
III Miejsce
Czechy
Szwajcaria
-
Niedziela 2016-12-11
10:00
V Miejsce
Dania
Norwegia
-
Niedziela 2016-12-11
08:00
VII Miejsce
Estonia
Niemcy
Dzień 8. | Play-off - półfinały
-
Sobota 2016-12-10
18:30
IX Miejsce
Słowacja
Łotwa
-
Sobota 2016-12-10
15:30
Półfinał A2
Finlandia
Czechy
-
Sobota 2016-12-10
11:45
Półfinał A1
Szwecja
Szwajcaria
-
Sobota 2016-12-10
10:00
5-8:2
Niemcy
Norwegia
-
Sobota 2016-12-10
09:00
5-8:1
Dania
Estonia
Dzień 7. | Play-off - 3. runda i ćwierćfinały
-
Piątek 2016-12-09
15:10
Q1
Finlandia
Dania
-
Piątek 2016-12-09
15:10
Q3
Szwajcaria
Norwegia
-
Piątek 2016-12-09
14:00
XIII Miejsce
Tajlandia
Polska M
-
Piątek 2016-12-09
12:00
XI Miejsce
USA
Kanada
-
Piątek 2016-12-09
11:00
XV Miejsce
Australia
Singapur
Dzień 6. | Play-off - 2. runda i ćwierćfinały
-
Czwartek 2016-12-08
18:00
1/4 finału
Szwecja
Niemcy
-
Czwartek 2016-12-08
15:00
1/4 finału
Czechy
Estonia
-
Czwartek 2016-12-08
12:00
2. runda
Kanada
Łotwa
-
Czwartek 2016-12-08
09:00
2. runda
Słowacja
USA
Dzień 5. | Play-off - 1. runda
-
Środa 2016-12-07
18:30
Łotwa
Dania
-
Środa 2016-12-07
15:00
Norwegia
Słowacja
-
Środa 2016-12-07
14:00
Polska M
Singapur
-
Środa 2016-12-07
12:00
Estonia
Kanada
-
Środa 2016-12-07
11:00
Tajlandia
Australia
-
Środa 2016-12-07
09:00
Niemcy
USA
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
Dzień 4.
-
Wtorek 2016-12-06
18:30
Norwegia
Łotwa
-
Wtorek 2016-12-06
15:30
Szwecja
Czechy
-
Wtorek 2016-12-06
14:00
Australia
Polska M
-
Wtorek 2016-12-06
12:45
Szwajcaria
Niemcy
-
Wtorek 2016-12-06
11:00
Singapur
USA
-
Wtorek 2016-12-06
10:15
Słowacja
Dania
Dzień 3.
-
Poniedziałek 2016-12-05
18:30
Szwecja
Norwegia
-
Poniedziałek 2016-12-05
14:45
Finlandia
Estonia
-
Poniedziałek 2016-12-05
14:00
Tajlandia
Kanada
-
Poniedziałek 2016-12-05
12:00
Australia
Słowacja
-
Poniedziałek 2016-12-05
11:00
Dania
Polska M
Dzień 2.
-
Niedziela 2016-12-04
17:15
Łotwa
Czechy
-
Niedziela 2016-12-04
17:15
Tajlandia
Singapur
-
Niedziela 2016-12-04
14:15
Finlandia
Szwajcaria
-
Niedziela 2016-12-04
14:15
USA
Kanada
-
Niedziela 2016-12-04
11:30
Niemcy
Estonia
-
Niedziela 2016-12-04
11:30
Polska M
Słowacja
Dzień 1.
-
Sobota 2016-12-03
18:30
Łotwa
Szwecja
-
Sobota 2016-12-03
17:00
Kanada
Singapur
-
Sobota 2016-12-03
15:45
Czechy
Norwegia
-
Sobota 2016-12-03
14:00
Dania
Australia
-
Sobota 2016-12-03
12:45
Niemcy
Finlandia
-
Sobota 2016-12-03
11:00
USA
Tajlandia
-
Sobota 2016-12-03
10:00
Estonia
Szwajcaria
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...