Juniorzy młodsi
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
I t. eliminacyjny - Warszawa
-
Sobota 2015-10-24
17:30
06
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2015-10-24
16:00
05
SKS Olimpia Łochów
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2015-10-24
14:00
04
UKS Bankówka Zielonka
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2015-10-24
12:30
03
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2015-10-24
10:30
02
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2015-10-24
09:00
01
ULKS Józefina
SKS Olimpia Łochów
I t. eliminacyjny - Niedzica
-
Sobota 2015-10-24
15:40
06
UKS Pancerni Żurawica
KS Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2015-10-24
14:30
05
UKS Wiatr Ludźmierz
ZSRS Wulkan Sosnowiec
-
Sobota 2015-10-24
13:00
04
UKS Pancerni Żurawica
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2015-10-24
11:45
03
KS Szarotka Nowy Targ
ZSRS Wulkan Sosnowiec
-
Sobota 2015-10-24
10:15
02
ZSRS Wulkan Sosnowiec
UKS Pancerni Żurawica
-
Sobota 2015-10-24
09:00
01
KS Szarotka Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
I t. eliminacyjny - Grzmiąca
-
Sobota 2015-10-24
06
UMKS SPG Grzmiąca
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2015-10-24
05
MLUKS Jedynka Trzebiatów
UMKS SPG Grzmiąca
-
Sobota 2015-10-24
04
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2015-10-24
03
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2015-10-24
02
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2015-10-24
01
UMKS SPG Grzmiąca
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
I t. eliminacyjny - Babimost
-
Piątek 2015-10-30
20:50
06
UKS Absolwent Siedlec
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
-
Piątek 2015-10-30
19:40
05
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Fenomen Babimost
-
Piątek 2015-10-30
18:30
04
UKS Absolwent Siedlec
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Piątek 2015-10-30
17:20
03
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
UKS Fenomen Babimost
-
Piątek 2015-10-30
16:10
02
UKS Błyskawica Niechanowo
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
-
Piątek 2015-10-30
15:00
01
UKS Fenomen Babimost
UKS Absolwent Siedlec
II t. eliminacyjny - Łochów
-
Sobota 2015-11-21
16:40
06
UKS Orlęta Warszawa
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2015-11-21
15:30
05
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2015-11-21
13:25
04
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2015-11-21
12:20
03
SKS Olimpia Łochów
ULKS Józefina
-
Sobota 2015-11-21
10:15
02
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2015-11-21
09:00
01
SKS Olimpia Łochów
UKS Bankówka Zielonka
II t. eliminacyjny - Sosnowiec
-
Sobota 2015-11-21
16:15
06
ZSRS Wulkan Sosnowiec
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2015-11-21
15:00
05
KS Szarotka Nowy Targ
UKS Pancerni Żurawica
-
Sobota 2015-11-21
13:15
04
ZSRS Wulkan Sosnowiec
KS Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2015-11-21
12:00
03
UKS Wiatr Ludźmierz
UKS Pancerni Żurawica
-
Sobota 2015-11-21
10:15
02
UKS Wiatr Ludźmierz
KS Szarotka Nowy Targ
-
Sobota 2015-11-21
09:00
01
UKS Pancerni Żurawica
ZSRS Wulkan Sosnowiec
II t. eliminacyjny - Nowe Miasto nad Wartą
-
Sobota 2015-11-21
17:30
06
UKS Fenomen Babimost
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
-
Sobota 2015-11-21
16:30
05
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2015-11-21
14:20
04
UKS Fenomen Babimost
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2015-11-21
13:15
03
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2015-11-21
11:10
02
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2015-11-21
10:00
01
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
UKS Błyskawica Niechanowo
II t. eliminacyjny - Mrzeżyno
-
Niedziela 2015-11-22
12
UMKS SPG Grzmiąca
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Niedziela 2015-11-22
11
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2015-11-22
10
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Niedziela 2015-11-22
09
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Niedziela 2015-11-22
08
UMKS SPG Grzmiąca
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2015-11-22
07
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
UMKS SPG Grzmiąca
III t. eliminacyjny - Żurawica
-
Niedziela 2016-01-24
16:45
06
UKS Pancerni Żurawica
KS Szarotka Nowy Targ
-
Niedziela 2016-01-24
15:35
05
UKS Wiatr Ludźmierz
ZSRS Wulkan Sosnowiec
-
Niedziela 2016-01-24
14:10
04
UKS Wiatr Ludźmierz
KS Szarotka Nowy Targ
-
Niedziela 2016-01-24
13:00
03
KS Szarotka Nowy Targ
ZSRS Wulkan Sosnowiec
-
Niedziela 2016-01-24
11:30
02
UKS Pancerni Żurawica
ZSRS Wulkan Sosnowiec
-
Niedziela 2016-01-24
10:00
01
UKS Pancerni Żurawica
UKS Wiatr Ludźmierz
III t. eliminacyjny - Łochów
-
Sobota 2016-01-23
16:40
06
UKS Orlęta Warszawa
SKS Olimpia Łochów
-
Sobota 2016-01-23
15:30
05
UKS Bankówka Zielonka
ULKS Józefina
-
Sobota 2016-01-23
13:25
04
UKS Orlęta Warszawa
UKS Bankówka Zielonka
-
Sobota 2016-01-23
12:20
03
SKS Olimpia Łochów
ULKS Józefina
-
Sobota 2016-01-23
10:15
02
ULKS Józefina
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2016-01-23
09:00
01
SKS Olimpia Łochów
UKS Bankówka Zielonka
III t. eliminacyjny - Gdynia
-
Sobota 2016-01-23
13:40
03
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2016-01-23
11:50
02
MLUKS Jedynka Trzebiatów
UMKS SPG Grzmiąca
-
Sobota 2016-01-23
10:00
01
UMKS SPG Grzmiąca
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2016-01-23
05
MLUKS Jedynka Trzebiatów
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2016-01-23
04
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2016-01-23
06
UMKS SPG Grzmiąca
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
III t. eliminacyjny - Siedlec
-
Sobota 2016-02-20
06
UKS Fenomen Babimost
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
-
Sobota 2016-02-20
05
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2016-02-20
04
UKS Fenomen Babimost
UKS Błyskawica Niechanowo
-
Sobota 2016-02-20
03
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
UKS Absolwent Siedlec
-
Sobota 2016-02-20
02
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost
-
Sobota 2016-02-20
01
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
UKS Błyskawica Niechanowo
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...