Juniorki starsze
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Kolejki spotkań
I t. eliminacyjny - Nowy Targ
-
Niedziela 2014-09-28
15:00
KJ 03
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2014-09-27
14:00
KJ 02
MMKS Podhale Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2014-09-27
09:00
KJ 01
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
MMKS Podhale Nowy Targ
I t. eliminacyjny - Kębłowo
-
Niedziela 2014-09-28
10:00
KJ 06
UKS Junior Kębłowo
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2014-09-27
18:00
KJ 05
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2014-09-27
10:00
KJ 04
UKS Junior Kębłowo
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
I t. eliminacyjny - Gdańsk
-
Niedziela 2014-09-28
11:00
KJ 09
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2014-09-27
18:00
KJ 08
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2014-09-27
11:00
KJ 07
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
II t. eliminacyjny - Nowy Targ
-
Niedziela 2014-11-09
15:00
KJ 12
MMKS Podhale Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2014-11-08
14:00
KJ 11
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2014-11-08
09:00
KJ 10
MMKS Podhale Nowy Targ
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
II t. eliminacyjny - Trzebinia
-
Niedziela 2015-01-04
12:00
KJ 13
PUKS Trzebinia
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
-
Sobota 2015-01-03
18:00
KJ 14
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2015-01-03
12:05
KJ 15
PUKS Trzebinia
UKS Junior Kębłowo
II t. eliminacyjny - Trzebiatów
-
Niedziela 2014-11-09
10:00
KJ 18
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2014-11-08
18:05
KJ 17
PKS MOS Zbąszyń
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2014-11-08
11:05
KJ 16
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
PKS MOS Zbąszyń
III t. eliminacyjny - Ludźmierz
-
Niedziela 2014-12-21
12:00
03
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2014-12-20
15:00
02
UKS Wiatr Ludźmierz
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2014-12-20
10:15
01
UKS Wiatr Ludźmierz
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
III t. eliminacyjny - Kębłowo
-
Niedziela 2014-12-21
10:00
03
UKS Junior Kębłowo
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
-
Sobota 2014-12-20
18:00
02
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2014-12-20
10:10
01
PUKS Trzebinia
UKS Junior Kębłowo
III t. eliminacyjny - Zbąszyń
-
Niedziela 2014-12-21
10:00
03
PKS MOS Zbąszyń
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2014-12-20
20:00
02
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Energa Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2014-12-20
11:00
01
PKS MOS Zbąszyń
SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...
System Rozgrywek:
- Rozgrywki prowadzone są w systemie turniejowym zgodnie z załączonym terminarzem
- W pierwszym etapie rozgrywane są Turnieje Eliminacyjne
- Każda z drużyn jest gospodarzem jednego Turnieju Eliminacyjnego w ramach swojej grupy
- Mecze, podczas fazy eliminacyjnej i jak w kolejnych, są rozgrywane systemem „każdy z każdym” w obrębie wyznaczonych grup
- Mecze Turniejów Eliminacyjnych rozgrywane są w zaznaczone weekendy w Terminarzu Rozgrywek, w systemie: 2 mecze w sobotę, 1 w niedzielę
- Mecze Turniejów Eliminacyjnych powinny zaczynać się w sobotę najwcześniej o godz. 9 rano, a kończyć się w niedzielę przed godz. 12
- Minimalna przerwa między sobotnimi meczami musi wynosić 4 godziny licząc od momentu zakończenia pierwszego spotkania, chyba że obie drużyny ustalą inaczej
- Pierwszy Mecz Turnieju rozgrywa gospodarz z drużyną, która ma najmniejszą odległość do pokonania do miejsca, w którym rozgrywane są zawody
- Drugi mecz Turnieju rozgrywają drużyny gości
- Bezpośredni awans do półfinału z Grup Eliminacyjnych uzyskują drużyny, które zajmą I i II miejsce w grupach
- Pozostałe drużyny biorą udział w Turnieju Kwalifikacyjnym, z którego 2 najlepsze drużyny uzyskają awans do kolejnej fazy rozgrywek
- Półfinały rozgrywek zostaną rozegrane w formie dwóch turniejów, w każdym po 4 drużyny, z których po 2 najlepsze uzyskają awans do turnieju finałowego
- W turnieju finałowym spotykają się 4 drużyny.
Harmonogram:
I Turniej Eliminacyjny
27-28.09.2014
gr. A turniej Szarotka
gr. B turniej Kębłowo
gr. C turniej Gdańsk
II Turniej Eliminacyjny
08-09.11.2014
gr. A turniej Podhale
gr. B turniej Trzebinia
gr. C turniej Trzebiatów
III Turniej Eliminacyjny
20-21.12.2014
gr. A turniej Ludźmierz
gr. B turniej Ołtarzew
gr. C turniej Zbąszyń
Turniej Kwalifikacyjny - 31.01-01.02.2015
Turnieje Półfinałowe - 14-15.03.2015
Finał Rozgrywek - 25-26.04.2015