Reprezentacja kobiet
Strona główna »
Rozgrywki»
Reprezentacja kobiet 2019 Mistrzostwa Świata, 7-15.12.2019, Neuchatel (Szwajcaria)
Dzień 9. / Play-off
-
Niedziela 2019-12-15
16:30
1. miejsce
Szwecja
Szwajcaria
-
Niedziela 2019-12-15
13:30
3. miejsce
Finlandia
Czechy
-
Niedziela 2019-12-15
10:30
5. miejsce
Polska W
Słowacja
-
Niedziela 2019-12-15
10:00
7. miejsce
Łotwa
Niemcy
Dzień 8. / Play-off
-
Sobota 2019-12-14
17:45
Półfinał
Szwajcaria
Czechy
-
Sobota 2019-12-14
14:30
Półfinał
Szwecja
Finlandia
-
Sobota 2019-12-14
11:30
5-8 m.
Łotwa
Polska W
-
Sobota 2019-12-14
10:00
5-8 m.
Niemcy
Słowacja
Dzień 7. / Play-off
-
Piątek 2019-12-13
19:00
Ćwierćfinał
Szwecja
Niemcy
-
Piątek 2019-12-13
16:00
Ćwierćfinał
Czechy
Polska W
-
Piątek 2019-12-13
13:00
9. miejsce
Dania
Norwegia
-
Piątek 2019-12-13
10:00
11. miejsce
Singapur
Australia
Dzień 6. / Play-off
-
Czwartek 2019-12-12
19:00
Ćwierćfinał
Szwajcaria
Łotwa
-
Czwartek 2019-12-12
16:00
Ćwierćfinał
Finlandia
Słowacja
-
Czwartek 2019-12-12
15:00
9-12 m.
Australia
Norwegia
-
Czwartek 2019-12-12
13:00
13 miejsce
Japonia
Estonia
-
Czwartek 2019-12-12
12:00
9-12 m.
Dania
Singapur
-
Czwartek 2019-12-12
10:00
15. miejsce
Tajlandia
USA
Dzień 5. / Play-off - baraże
-
Środa 2019-12-11
19:00
Play-off 1
Polska W
Australia
-
Środa 2019-12-11
16:00
Play-off 2
Słowacja
Dania
-
Środa 2019-12-11
15:00
13-16 m.
Estonia
USA
-
Środa 2019-12-11
13:00
Play-off 3
Niemcy
Singapur
-
Środa 2019-12-11
12:00
Play-off 4
Łotwa
Norwegia
-
Środa 2019-12-11
10:00
13-16 m.
Tajlandia
Japonia
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
Dzień 4.
-
Wtorek 2019-12-10
19:30
24
Szwecja
Łotwa
-
Wtorek 2019-12-10
19:30
23
Polska W
Szwajcaria
-
Wtorek 2019-12-10
16:30
22
USA
Tajlandia
-
Wtorek 2019-12-10
13:30
20
Dania
Estonia
-
Wtorek 2019-12-10
10:30
19
Singapur
Australia
-
Wtorek 2019-12-10
21
Czechy
Słowacja
Dzień 3.
-
Poniedziałek 2019-12-09
19:30
18
Szwecja
Czechy
-
Poniedziałek 2019-12-09
18:00
17
Niemcy
Finlandia
-
Poniedziałek 2019-12-09
16:30
16
Norwegia
Japonia
-
Poniedziałek 2019-12-09
15:00
15
USA
Singapur
-
Poniedziałek 2019-12-09
13:30
14
Słowacja
Łotwa
-
Poniedziałek 2019-12-09
10:30
13
Australia
Tajlandia
Dzień 2.
-
Niedziela 2019-12-08
18:00
12
Dania
Norwegia
-
Niedziela 2019-12-08
16:30
11
Polska W
Niemcy
-
Niedziela 2019-12-08
15:00
10
Japonia
Estonia
-
Niedziela 2019-12-08
13:30
09
Finlandia
Szwajcaria
-
Niedziela 2019-12-08
12:00
08
Tajlandia
Singapur
-
Niedziela 2019-12-08
10:30
07
Łotwa
Czechy
Dzień 1.
-
Sobota 2019-12-07
18:15
06
Australia
USA
-
Sobota 2019-12-07
18:15
05
Słowacja
Szwecja
-
Sobota 2019-12-07
15:15
04
Estonia
Norwegia
-
Sobota 2019-12-07
15:15
03
Szwajcaria
Niemcy
-
Sobota 2019-12-07
12:00
01
Finlandia
Polska W
-
Sobota 2019-12-07
12:00
02
Japonia
Dania
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...