Juniorki młodsze
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
(A) I turniej eliminacyjny - Gdańsk
-
Niedziela 2017-10-15
12:00
10
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Niedziela 2017-10-15
10:30
09
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Niedziela 2017-10-15
09:00
08
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2017-10-14
18:00
07
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2017-10-14
16:30
06
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Sobota 2017-10-14
15:00
05
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
-
Sobota 2017-10-14
13:30
04
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2017-10-14
12:00
03
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Sobota 2017-10-14
10:30
02
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2017-10-14
09:00
01
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
(B) I turniej eliminacyjny - Orzysz
-
Sobota 2017-10-14
18:30
06
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2017-10-14
17:00
05
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Gródek
-
Sobota 2017-10-14
14:30
04
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Sobota 2017-10-14
13:00
03
UKS Jedynka Orzysz
UKS Gródek
-
Sobota 2017-10-14
10:30
02
UKS Gródek
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Sobota 2017-10-14
09:00
01
UKS Jedynka Orzysz
UKS 85 Mokotów Warszawa
(C) I turniej eliminacyjny - Ojrzanów
-
Sobota 2017-10-14
16:30
06
ULKS Józefina
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2017-10-14
15:15
05
UKS Radzevia Radzewo
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2017-10-14
13:25
04
ULKS Józefina
UKS Radzevia Radzewo
-
Sobota 2017-10-14
12:05
03
UKS Junior Kębłowo
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2017-10-14
10:40
02
PKS MOS Zbąszyń
ULKS Józefina
-
Sobota 2017-10-14
09:25
01
UKS Junior Kębłowo
UKS Radzevia Radzewo
(D) I turniej eliminacyjny - Trzebinia
-
Sobota 2018-01-20
17:15
06
MMKS Podhale Nowy Targ
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2018-01-20
16:00
05
PUKS Trzebinia
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2018-01-20
13:45
04
MMKS Podhale Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2018-01-20
12:30
03
TKKF Pionier Tychy
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2018-01-20
10:15
02
PUKS Trzebinia
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2018-01-20
09:00
01
TKKF Pionier Tychy
UKS Wiatr Ludźmierz
(A) I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno
-
Sobota 2017-12-16
15:00
10
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2017-12-16
13:30
09
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
-
Sobota 2017-12-16
12:00
08
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2017-12-16
10:30
07
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
-
Sobota 2017-12-16
09:00
06
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Piątek 2017-12-15
16:00
05
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Piątek 2017-12-15
14:30
04
MLUKS Jedynka Trzebiatów
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
-
Piątek 2017-12-15
13:00
03
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Piątek 2017-12-15
11:30
02
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
-
Piątek 2017-12-15
10:00
01
MLUKS Jedynka Trzebiatów
LUKS Paged Nolet Żabi Róg
(B) II turniej eliminacyjny - Zielonka
-
Sobota 2017-12-16
16:15
01
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Gródek
-
Sobota 2017-12-16
15:05
06
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2017-12-16
13:20
02
UKS 85 Mokotów Warszawa
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Sobota 2017-12-16
12:05
05
UKS Gródek
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2017-12-16
10:35
03
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2017-12-16
09:00
04
UKS Gródek
Dzikie Gęsi Zielonka
(C) II turniej eliminacyjny - Kębłowo
-
Sobota 2018-01-20
17:15
06
UKS Junior Kębłowo
UKS Radzevia Radzewo
-
Sobota 2018-01-20
16:00
05
ULKS Józefina
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2018-01-20
14:45
04
UKS Junior Kębłowo
ULKS Józefina
-
Sobota 2018-01-20
13:30
03
UKS Radzevia Radzewo
PKS MOS Zbąszyń
-
Sobota 2018-01-20
11:15
02
PKS MOS Zbąszyń
UKS Junior Kębłowo
-
Sobota 2018-01-20
10:00
01
UKS Radzevia Radzewo
ULKS Józefina
(D) II turniej eliminacyjny - Nowy Targ
-
Sobota 2017-12-16
15:45
06
UKS Wiatr Ludźmierz
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2017-12-16
14:30
05
MMKS Podhale Nowy Targ
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2017-12-16
13:15
04
MMKS Podhale Nowy Targ
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2017-12-16
12:05
03
TKKF Pionier Tychy
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2017-12-16
10:50
02
UKS Wiatr Ludźmierz
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2017-12-16
09:30
01
PUKS Trzebinia
TKKF Pionier Tychy
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...