Drukuj

Za nami Energa Puchar Polski Mężczyzn w Unihokeju! Zapraszamy do zapoznania się z końcową klasyfikacją turnieju.

Sponsor Tytularny Pucharu Polski Mężczyzn 2020 w Unihokeju

Puchar Polski 2020 w Unihokeju zdobył zespół UKS Bankówka Zielonka, pokonując w finale Olimpię Łochów 4:2. Brązowe medale zdobyli gospodarze turnieju - UKS Floorball Gorzów, który zwyciężył w meczu o 3. miejsce z drużyną Black Shadows Nowy Targ. Kompletną klasyfikację końcową prezentujemy poniżej.

Końcowa klasyfikacja Energa Pucharu Polski Mężczyzn 2020 w Unihokeju:

1. UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
2. SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
3. I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
11. Bruins Rybnik Bruins Rybnik

Obszerniejsze podsumowanie turnieju opublikujemy w nadchodzącym tygodniu - śledźcie naszą stronę!

Sponsorem tytularnym Pucharu Polski Mężczyzn 2020 w Unihokeju jest Grupa ENERGA. #EnergaUnihokej - razem możemy więcej!

Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Lubuskiego.

Turniej objęty jest Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.